آغاز راهی دیگر
 
قالب وبلاگ
نويسندگان

این پست کلاَ منتقل شد به ادامه مطلب .


دوستای عزیزم اینو وظیفه خودم دونستم بیامو اینجا بگم امیدوارم که هیچ کس دچار سرماخوردگی نشه که بخواد مراجعه به دکتری هم داشته باشه !

اگر خدای ناکرده به هر علت به دکتر مراجعه کردید تحت هیچ شرایطی در حال حاضر آمپول /پنی *سیلین تزریق نکنید و بجاش میتونید آمپول آمو*کسی //سیلین یا آمپول سفتر**یاکسون تزریق کنید.پنی */سیلینی که الان توی بازاره چینی هستش و از نوع تقلبی که متاسفانه خود وزارت ×××بهد///اشت هم مجوز ورودشو داده .

خواهر یکی از همکاران که بنده خدا 40 سال بیشتر نداشته با یک سرماخوردگی ساده فوت کرده ، علتش هم تزریق آمپول پنی*/* سیلین بوده که باعث شده در عرض 24 ساعت کل سیستم بدنی این خانوم بهم بریزه و بعد از اون هم خونش شروع میکنه به لخته شدن و تزریق خون هم فایده ای نداشته و این بنده خدا طی 72 ساعت فوت میکنه . دیشب هم مادر بزرگ دوست خواهرم همچین اتفاقی براش افتاده بود فوت کرد.

اون کلینیکی که این تزریقو انجام داده بود زیر بار قضیه نرفت ، خانواده همکارم کوتاه نیومدن و جسدش را تا تهران برای کالبد/* شکافی بردن که یکی از بهترین متخصصان داخلی آب پاکی رو میریزه روی دستشون و همونجا میگه تا جایی که میشه اطلاع رسانی کنید .با چند تا وکیل هم صحبت میکنن ، اونا هم میگن چون طرفتون دولت و وزا**رت بهد//اشت هستش و در قبال فروش نف***ت دارن بهمون بجای پو---لش داروی تقلبی میدن ، دستتون به جایی بند نیست چون داروخانه ها که خودشون مستقیم وارد نمیکنن و خود وزا**رت مجوز واردات و توزیعشو داره . خلاصه اوضاعیه داریم .

خیلی مواظب خودتون و اطرافیانتون باشید و اطلاع رسانی کنید.

خدا نوشت : خدایا خودت به داد هممون برس که جز تو پشت و پناه و یاریگری نداریم .

[ دوشنبه ۱۳٩٠/۱٢/۱ ] [ ٧:٤٧ ‎ق.ظ ] [ ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

"وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ"--------------------------- من سارا 33 ساله هستم ... در نقش یک دختر و همسر و کارمند ... بعد از کلی بالا و پائین شدن : 25 اردیبهشت 93 ساعت 10 شب : مراسم بله برون و نامزدی ... 17 مهر 93 ساعت 12 ظهر به عقد هم در اومدیم ... حالا هم در روزهای ترش و شیرین عقد بسر میبریم و لحظه شماری میکنیم برای روزهای پیش رو ... در تدارک کارهای خونه دو نفره مون با امید و توکل بخدای مهربون ... ما ایمان داریم به لطف و موهیت بی کران خداوندی پس غمی نیست تا "او" هست ... ----------------------------------------------------- 12 فروردین سال 1394 جشن عروسیمون به بهترین شکل ممکن برگزار شد و حالا زیر یه سقف شروع میکنیم روزهای قشنگ دونفره مونو .... شکرت خدایا ....
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
RSS Feed

کد جاوا