اطلاع رسانی

دوستای عزیزم اینو وظیفه خودم دونستم بیامو اینجا بگم امیدوارم که هیچ کس دچار سرماخوردگی نشه که بخواد مراجعه به دکتری هم داشته باشه !

اگر خدای ناکرده به هر علت به دکتر مراجعه کردید تحت هیچ شرایطی در حال حاضر آمپول /پنی *سیلین تزریق نکنید و بجاش میتونید آمپول آمو*کسی //سیلین یا آمپول سفتر**یاکسون تزریق کنید.پنی */سیلینی که الان توی بازاره چینی هستش و از نوع تقلبی که متاسفانه خود وزارت ×××بهد///اشت هم مجوز ورودشو داده .

خواهر یکی از همکاران که بنده خدا 40 سال بیشتر نداشته با یک سرماخوردگی ساده فوت کرده ، علتش هم تزریق آمپول پنی*/* سیلین بوده که باعث شده در عرض 24 ساعت کل سیستم بدنی این خانوم بهم بریزه و بعد از اون هم خونش شروع میکنه به لخته شدن و تزریق خون هم فایده ای نداشته و این بنده خدا طی 72 ساعت فوت میکنه . دیشب هم مادر بزرگ دوست خواهرم همچین اتفاقی براش افتاده بود فوت کرد.

اون کلینیکی که این تزریقو انجام داده بود زیر بار قضیه نرفت ، خانواده همکارم کوتاه نیومدن و جسدش را تا تهران برای کالبد/* شکافی بردن که یکی از بهترین متخصصان داخلی آب پاکی رو میریزه روی دستشون و همونجا میگه تا جایی که میشه اطلاع رسانی کنید .با چند تا وکیل هم صحبت میکنن ، اونا هم میگن چون طرفتون دولت و وزا**رت بهد//اشت هستش و در قبال فروش نف***ت دارن بهمون بجای پو---لش داروی تقلبی میدن ، دستتون به جایی بند نیست چون داروخانه ها که خودشون مستقیم وارد نمیکنن و خود وزا**رت مجوز واردات و توزیعشو داره . خلاصه اوضاعیه داریم .

خیلی مواظب خودتون و اطرافیانتون باشید و اطلاع رسانی کنید.

خدا نوشت : خدایا خودت به داد هممون برس که جز تو پشت و پناه و یاریگری نداریم .

/ 11 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساینا!.

مرسی عزیزم... سفتریا هم همین مشکل رو داره... هر دم از این باغ بری میرسد[ناراحت]

هانا بانو

مرسی از اطلاع رسانیت واقعا وحشتناکه

الهه و همسری

آخه یعنی چی مگه ما موش آزمایشگاهی هستیم

زهرا

من شنیدم اصلا این مساله صحت نداره عزیزم...به نظرم در این جور مواقع باید با سازمان اصلی وارد کننده دارو که سازمان دارو هست صحبت کنی تا از صحت و سقمش مطمئن بشی

نفیس

خدا بگم چیکارشون کنه. فقط با جونه مردم بازی می کنن

زهرا

اخه معمولا در این جور موارد باید با سازمان مربوطه صحبت کرد..من میگم همیشه نباید به حرف ادمها هم اطمینان کرد ..با توجه به اینکه این مساله موضوع مهمیه من با سازمان مربوطه تماس میگیرم و چنانچه اطلاع درستی به دست اوردم بهت میگم

دردونه

واقعا ؟ چقدر خطر ناک ممنون سارایی از اطلاعت....یادمون باشه راستی من پسوردت رو ندارما....

سودا

راستش از اين مرگاي مشكوك خيلي زياد شده... پس بيدليل نبوده... ميزارم تو ولبلاگم كه همه بيان اينجارو بخونن...

بانو

[ناراحت]... یعنی واقعا به همین راحتی...

سودا

با اجازت من اين پستتو براي همه دوستام ايميل كردم...[خجالت]